Na pierwszy rzut oka to wydaje się proste. Wystarczy zajrzeć do załączonej do sprzętu instrukcji i postępować zgodnie z zamieszczonymi w niej wskazówkami. Prosty język instruktażu i niewielka ilość elementów, jakich trzeba użyć, utwierdzają nas w przekonaniu, że ta “operacja” z pewnością zakończy się sukcesem.

Równie istotne co podłączenie pralki dla jej późniejszej, prawidłowej pracy, jest jej właściwe ustawienie. I nie chodzi tu wcale o wybór pomieszczenia, w którym to urządzenie stanie, a o kwestię właściwego wypoziomowania. Czynność ta powinna poprzedzać pierwsze pranie. Dokonuje się jej po podłączeniu urządzenia.

Kilka cennych wskazówek

Po pierwsze, określ, gdzie stanie Twoja pralka. Możesz ją ustawić w miejscu, gdzie znajduje się przyłącze zimnej wody, odpływ i dostęp do kontaktu. Upewnij się, że dysponujesz odpowiedniej długości przyłączami. Usuń w bezpieczny sposób zabezpieczenia transportowe (nie pomiń śrub – narazisz się na problemy).

Następnie przystąp do podłączenia pralki do wody (wykorzystując przy tym elastyczny wąż i metalowy pierścień). Zadbaj o podłączenie odpływu. W dalszej kolejności upewnij się, że Twoje urządzenie stoi równo. Zapobiegnie to przemieszczaniu się pralki w czasie wirowania. Potem pozostaje tylko podłączenie do kontaktu.

A gdyby pojawiły się problemy, po prostu… zadzwoń!

Naprawa pralek to dość powszechna usługa. A gdyby tak w jej ramach skorzystać z pomocy w zakresie podłączania pralki? Nic nie stoi na przeszkodzie. Sir Local pozostaje do Państwa dyspozycji. To, co dla nas jest oczywistością, dla Was wcale nie musi takie być. Dlatego nie zdziwi nas, jeśli poprosicie nas o wsparcie.

Możecie to zrobić przez siedem dni w tygodniu. O dowolnej, dogodnej dla Was porze. Wierzymy, że są wśród Was osoby, które podjęły się trudu samodzielnego podłączenia nowo zakupionej pralki. Nieistotne, na którym z opisywanych przez nas etapów machnęliście ręką na to wszystko. Z chęcią dokończymy za Was.