Ożyw swój pokój – to łatwe!

Jeśli któryś z Twoich pokojów jest zbyt ciemny, istnieje wiele sposobów na to, aby go rozjaśnić. Możesz przemalować ściany na żywsze i jaśniejsze barwy, możesz zwiększyć okna lub usunąć z nich rolety i zasłony. Ale możesz także dokonać mniejszej inwazji i ożywić przestrzeń w ciemnym pokoju odpowiednio go meblując.

Centralnym punktem pomieszczenia najczęściej jest narożnik, który gwarantuje komfort i wspólnie spędzane wieczory: czy z rodziną, czy też ze znajomymi. Dlatego narożnik będzie idealnym meblem, który ożywi całe pomieszczenie, jeśli zdecydujesz się na jego jasną, jaskrawą wersję.

Paleta barw, które wniosą życie Twojemu pomieszczeniu

Jeśli nie zdecydujesz się na zmianę koloru ścian, ani nie w głowie Ci powiększanie okna, a rolety potrzebne Ci, aby chronić się przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, sprawdź kolorowe narożniki dostępne w sklepie https://www.meble.pl/meble/narozniki/.

Turkusowy skandynawski rozkładany narożnik London zapewni Ci wygodę, świetnie zastąpi łóżko gościnne, a do tego wniesie ciekawy, morski akcent do Twojego salonu. Natomiast narożniki pastelowe, takie jak narożnik z funkcją spania i pojemnikiem Miami, czy też narożnik Tom P lub Linea 3, oprócz rozjaśnienia, nadadzą salonowi delikatnego charakteru.

Dobrym wyborem do ciemnego pomieszczenia jest także narożnik występujący w kontrastowych, mocnych kolorach, taki jak William, Massimo, Bergamo, czy Vermont. Narożniki te są nie tylko ciekawym akcentem kolorystycznym, ale także oryginalnym i wygodnym siedziskiem.

Nietypowość w ciekawych kolorach

Jeśli potrzebujesz siedziska, które pomieści więcej niż trzy osoby, tym lepiej. Im większy akcent kolorystyczny w pokoju, tym większa moc rozjaśniania. A do wyboru jest sporo narożników wieloosobowych. Sprawdź ciekawe rozwiązania proponowane przez narożnik Linea 9 występujący w wielu różnych kolorach, czy też nowoczesny narożnik duży Miami prezentujący ciekawa wersję kolorystyczną – połączenie żółci z szarością. Czy już wiesz, który narożnik pasować będzie do Twojego mieszkania?